Válaszra vár

Megsüllyedt fedél

FRISSÍTÉS: 2021.10.29 Magyar Telekom válasza:
"A fedlap körüli burkolathiány nem Magyar Telekom kompetencia, javasoljuk az Önkormányzat megkeresését."
-------------------
VIII.József utca 42 elött a telekom fedele megsüllyedt. Kérem javítani. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József u. 42

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "VIII.József utca 42 elött a telekom fedele megsüllyedt. Kérem javítani. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.10.29 Magyar Telekom válasza: "A fedlap körüli burkolathiány nem Magyar Telekom kompetencia, javasoljuk az Önkormányzat megkeresését." ------------------- VIII.József utca 42 elött a telekom fedele megsüllyedt. Kérem ...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Járda"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlap körüli burkolathiány nem Magyar Telekom kompetencia, javasoljuk az Önkormányzat megkeresését.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Egyenetlen burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Szigony utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lépcsők a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Kálvária tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére