Megoldott

Rahó utca 11. járda seprése

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS:
Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.
2021. november 25.
Kérem, hogy a tulajdonos ismét gondoskodjon a járda megtisztításáról. Köszönöm!

---

Rahó utca 11. ingatlanhoz tartozó járda nincs elsöpörve a Bali Sándor utca felőli oldalon. Ha esni fog az eső, a falevelek nagyon csúszósak lesznek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rahó u. 11

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Nyitrai Zsófia
    környezetvédelmi ügyintéző
    Környezetvédelmi Osztály
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
    1518 Budapest, Pf. 10
    + 361/372-4645
    ny...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Rahó utca 11. ingatlanhoz tartozó járda nincs elsöpörve a Bali Sándor utca felőli oldalon. Ha esni fog az eső, a falevelek nagyon csúszósak lesznek."-ról "FRISSÍTÉS: Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez. 2021. november 25. Kérem, hogy a tulajdonos ismét gondoskodjon a járda megtisztításáról. Köszönöm! --- ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy a tulajdonos ismét gondoskodjon a járda megtisztításáról, a képet tegnap készítettem. Köszönöm!
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Nyitrai Zsófia
    környezetvédelmi ügyintéző
    Környezetvédelmi Osztály
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
    1518 Budapest, Pf. 10
    + 361/372-4645
    ny...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére