Megoldásra vár

Ez lépcső lenne?

Valami történt a járdával ezen a helyen. A járda egyszer csak véget ér, és szintkülönbség után folytatódik. De nem rendes lépcső van, hanem törött járda vég. Észre sem venni a szintkülönbséget, csak amikor már lelépett az ember, épp ezért balesetveszélyes. Jó lenne egy rendes lépcső, de a legjobb egy akadálymentesített javítás lenne.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér)

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondom én. Majdnem pofára estem.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tettek elé egy oszlopot.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére