Megerősítésre vár

Hiányzó tábla

A Vérmező északi részén kijelölt kerékpáros átkelő keresztezi a Krisztina körutat. Ezt csak a kerékpárosok használhatják, ami egyértelmű a közlekedési lámpák és az útburkolat jelek alapján. Ennek ellenére gyalogosok is használják. Ezért kérem, hogy tegyék vissza a "Gyalogosforgalom tilos" táblákat a kereszteződés mindkét oldalára. Két most készült fotón kívül ezért mellékelek a Google Maps-ből is egy képet, ami mutatja a régi állapotot.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 27

Hozzászólások

  • Varga Tamás visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a táblák pótlására megtesszük a szükséges intézkedést. A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére