Megoldott

Hiányzó aszfalt burkolat

Eötvös utcában elég hosszú szakaszon hiányzik a járda burkolata.
Kérem az illetékes értesítését.
https://www.google.com/maps/@47.5055928,19.0648451,3a,75y,92.17h,75.53t/data=!3m6!1e1!3m4!1srpyxPX9EIxrlm0ed14o7KQ!2e0!7i13312!8i6656
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Eötvös u. 13

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Tisztelt Tamás Géza!

    A burkolat helyreállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési Főosztály
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Tamás Géza!

    Köszönjük bejelentését!
    A burkolat helyreállítása folyamatban van, a munkálatok befejezéséig kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi Polgár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda mélyülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére