Megoldatlan

Bringaút vagy parkoló?

A Somkút utcáról kocsival könnyedén rá lehet hajtani a Szilas menti bringaútra, a mellette lévő területet előszeretettel használják parkolónak az autósok. Ezzel az a baj, hogy hamar tönkre fogják tenni a bringaút ezen szakaszát. Rendszeres ellenőrzéssel és a ráhajtást, parkolást megakadályozó tereptárgyak kihelyezésével megoldható lenne a probléma. Az intézkedést köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Somkút u. 17

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kimegyünk a természetbe'.
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Parkolás"-ra.

  • Puskás Pálma hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését továbbítottuk a az illetékesnek. (XVI. kerület)
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (9165)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Szilas-patak menti kerékpárút nemcs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Szabálytalan parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Szérű utca (XVI. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Jogosulatlan közterület-foglalás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Madách utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás a Tárogató úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére