Válaszra vár

Hiányzó közműfedél megállóban

Az 53-as busz Márton Áron téri felső megállójában a járdán hiányzik egy közműfedél. Botlásveszélyes a hely. Szeretném kérni a fedél pótlását.

Köszönettel:

Frank E.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Rácz Aladár út 2

Hozzászólások

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/91499/hianyzo-kozmufedel-megalloban

    [https://d1mkxvwtzddm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Frank E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Széteső fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bezerédi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére