Válaszra vár

Lyukas közműfedlap

Váci út 161 magasságában egy fedlap lyukas. Kérem az illetékes értesítését.
https://www.google.com/maps/@47.5506795,19.0742224,3a,75y,97.08h,62.01t/data=!3m6!1e1!3m4!1saAhWsirOcAEbZESkQlHBIQ!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 161

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbítva a VILATI SZERELŐ Zrt. részére, a vilati@vilati.hu e-mail címre.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    9
    Válaszra vár
    9

    Rakéta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Fehér úti ipari park (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Vízszivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Nefelejcs utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízszivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Röppentyű utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére