Válaszra vár

Autós forgalom kerékpár úton

Tisztelt Hölgyem/ Uram!

Segítségét szeretném kérni az alábbi probléma megoldásában.
A 16 kerület Csömöri út Rákospalotai határút között épült kerékpár és gyalogos úton sajnos nagyon nagyon megnövekedett az autós forgalom. Az itt lakók és az igénybe vevők folyamatos veszélynek vannak kitéve az itt közlekedő autók miatt. Néhányan próbáljuk figyelmeztetni az autósokat, hogy tilosban járnak, de gyakran agresszióval találjuk szembe magunkat. A közelmúltban egyik társunkat az egyik autós azzal fenyegette meg, hogy lelövi. Természetesen erről a rendőrség értesítve lett, de állításuk szerint nem tudnak semmit tenni, pedig az autós rendszáma is megvolt. Kérem segítsen a probléma megoldásában valamilyen oszlop, vagy virágládák kihelyezésével egy nagyobb baleset elkerülése érdekében.

Köszönettel Godó Viktor

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szilaspatak u. 48

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Godó Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére