Válaszra vár

Furcsán kidölt villamossági doboz

Anonim Járókelő

FRISSITÉS: 2022. 01. 20.

A BKK Zrt. köszöni megkeresését. Szakterületünk munkatársai ellenőrizték a képen látható elektromos szekrényt, és megállapították, hogy az nem a BKK-hoz tartozik. Mivel a BKV-tól és a Budapest Közúttól is ugyanilyen tartalmú választ kaptunk, nem tudjuk pontosan, a többi energetikai, távközlési, közlekedési vezérlőrendszereket alkalmazó társaság közül melyik cégé lehet az osztrák Knill Gruppe Elsta Mosdorfer típusú doboza. Feltételezésekbe pedig nem szeretnénk bocsátkozni.

-------

FRISSÍTÉS 2021.11.18.

Magyar Telekom válasza alapján a BKK-nak továbbítva:
"Nem Magyar Telekom hálózati elem. Talán Forgalomtechnika."

FRISSÍTÉS 2021. 11. 17.

E.ON. válasza:

A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett berendezés (szekrény) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona. Az alábbi megkereséssel kapcsolatban ajánljuk az üzemeltetésben illetékes Forgalomirányítás, illetékes szakterületét szíveskedjenek felkeresni.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 10. 27.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

A X. kerület, Maglódi út 105. előtti elektromos dobozt nem a Társaságunk üzemelteti. Valószínűleg az Elekromos Művekhez tartozik.

----------------------

Furcsán kidölt villamossági doboz (vagy igazából nem tudom milyen doboz) hatalmas elmozgással!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Maglódi út 105

Hozzászólások

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.11.18. Magyar Telekom válasza alapján a BKK-nak továbbítva: "Nem Magyar Telekom hálózati elem. Talán Forgalomtechnika." FRISSÍTÉS 2021. 11. 17. E.ON. válasza: A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett berendezés (szekrény) nem az elosztóhálózat r...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0033567-003/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091477

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését. Szakterületünk munkatársai ellenőrizték a képen látható elek
    ...
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 11. 17. E.ON. válasza: A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett berendezés (szekrény) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona. Az alábbi megkereséssel kapcsolatban ajánljuk az üzemeltetésben illetékes Forgalomirányítás, ill...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom hálózati elem. Talán Forgalomtechnika.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Furcsán kidölt villamossági doboz (vagy igazából nem tudom milyen doboz)hatalmas elmozgással!"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 11. 17. E.ON. válasza: A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett berendezés (szekrény) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona. Az...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Furcsán kidölt villamossági doboz,vagy(igazából nem tudom milyen doboz)"-ról "Furcsán kidölt villamossági doboz"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/668665/2021/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100049143166

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésüket köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Maglódi út 105. előtti elektromos dobozt nem a Társaságunk üzemelteti.
    Valószínűleg az Elekromos Művekhez tartozik.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechn...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Oszlopról lelógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gázgyári lakótelep II. csoport (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Újhegyi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére