Válaszra vár

Graffitik és szemét mindenhol

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2021.11.26. FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a Hungária krt. - Mexikói úti aluljáró nem tartozik Társaságunk takarítási illetékességébe."
-------------
Kérem fessék le a graffitiket és szedjék össze a szemeteket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, M3 bevezető 703

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem fessék le a graffitiket és szedjék össze a szemeteket! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.26. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a Hungária krt. - Mexikói úti aluljáró nem tartozik Társaságunk takarítási illetékességébe." ------------- Kérem fessék le a graffitiket és szedjék össze a szemeteket! Kö...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Hungária krt. - Mexikói úti aluljáró nem tartozik Társaságunk takarítási illetékességébe.

    Tisztelettel: FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/91472/graffitik-es-szemet-mindenhol
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Zugló VÁ lépcsőház kék graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Firkás emeletes vonat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére