Megoldott

Eltűnt kuka

Anonim Járókelő

A kuka (már egy hete) eltűnt a szemét viszont gyűlik a Naplás út-Ananász utca sarki 276E-198as busz megállójából.
Kérjük vissza a kukát.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Naplás út 91

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edényt pótolták munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.
    Tisztelet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kosz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Olaj

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leszakadt kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére