Megoldatlan

Úgy rossz ahogy van

A Bertalan Lajos utca 18 mellett valami kerékpáros nyom és kerékpársáv ötvözet szerű dolog van. Az autók persze teljes szakaszon rajta parkolnak ezen a közlekedéstechnikai szörnyetegen. Méghozzá azért mert csak így tudnak parkolni átlósan. Parkolást ezen a 10 méteres szakaszon vagy átszervezte és kitáblázva újra kéne gondolni a konfliktus megszűntetésével vagy meg kell szüntetni. Érdemes lenne valamivel védeni azt a nyúlfarknyi kis sávot ha már értelmét és szükségét látta valaki oda helyezni. Biztosan van ott értelme de akkor oldják meg hogy használható is legyen. Amúgy ezen felül mint buzgó laikus kérdem. Miért kell egy egyirányú utcába külön kanyarodó sáv? Itt ekkora a forgalom hogy ez indokolt?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bertalan Lajos u. 14

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 91408-as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A Bertalan Lajos utca útburkolatát nemrégiben újította fel a kerületi Önkormányzat, akkor nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyitottam nekik egy külön bejelentést, hogy vizsgálják felül a teljes utca parkolási rendjét, mert végig káosz van
  • de Villa Ármin hozzászólt a bejelentéshez.

    Élhetőbb városért: Igen ez lehetséges. Ki is hívtam a közterület felügyeletet, de nem néztem meg, hogy ott lehet e parkolni. A sávon viszont 100% nem lehet.
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet az, hogy Google Mapsen egy darab táblát sem látok, ami engedélyezni a járdán/földfelületen történő parkolást, ez alapján pedig az összes itt halszálkázó autó teljesen szabálytalan.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • de Villa Ármin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére