Megoldásra vár

Szebb napokat látott szemetes

Tisztelt XI. kerület!
A Halmi utca sarkán lévő hulladékgyűjtő borítása teljeskörűen lemállott és már csak a rozsdás keret látszik.
Kérem lehetőségükhöz mérten cseréljék.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mohai út 9

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. november 9., kedd 11:50
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére