Megoldott

Gazdátlan bóják

Tisztelt Főkert!
A Zakatoló játszótér végén, az üzemi épület mellett található egy bója, Főkert locsolóhálózat feliarttal, illetve egy fém bója is.
Kérem ha arra járnak, a bóják felvételét.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fejér Lipót u. 2b

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. december 2., csütörtök 15:34
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091397 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Építési törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rozsnyó köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felesleges keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hadak útja (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére