Megoldásra vár

Illegálisnak tűnő reklámháló

Tisztelt Illetékes!

Információim szerint a képen látható épületháló reklámot csak akkor lenne szabad kihelyezni, ha az épület fel lenne állványozva. Láthatóan erről nincs szó, az óriásplakát pedig jelentősen rontja a városképet, egy tűzeset során pedig nehezítheti az oltási és mentési munkálatokat.

Kérem, szíveskedjenek megvizsgálni a reklámot, és amennyiben illegális, szíveskedjenek eltávolíttatni! (Helyszín: Lehel utca - Róbert Károly körút sarka)

Munkájukat, segítségüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 67

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság"-ról "BFKH XIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Hivatkozással az Ön által 2021. október 19. napján elektronikus úton a
    Budapest Főváros Kormányhivatala XIII. Kerületi Hivatala Hatósági
    Osztályánál tett, osztályunkra 2021. o
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    1. De, az üres épület is ki tud gyulladni.
    2. A cél nem szentesíti az eszközt. Az óriásplakát ebben a formájában illegális. Nyilván nem véletlenül, hanem azért, mert elképesztően rontja a városképet.
    ...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt az "üres épület nem gyullad ki" dolgot erősen cáfolnám...
  • Nt Glty hozzászólt a bejelentéshez.

    Mely óriásplakát bevételéből esetlegesen az épület önköltségi állagmegóvása valósulhat megint csak esetlegesen meg amely az épület hőmérsékletének alapszintű fűtésével érhető el, esetlegesen, de jele...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A legszebb az egészben, hogy mióta megszűnt a domus bútoráruház, az épület üresen áll. Épp ezért az épület előtti terület maga a fertő, soha nem takarítja fel senki. De reklámhálót azt tudnak intézni...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH XIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ról "Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH XIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BFKH XIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére