Válaszra vár

túl nagy rések

Tisztelt Jakelo.hu!

A Fűrész és az Ilosvay Selymes utca sarkán már-már balesetveszélyes a járda, mivel magas a padka és a kövek között túl nagy a rés. Napi szinten erre közlekedünk az óvodába, és kerékpárral ráhajtva könnyen el lehet esni. Nekem úgy tűnik mintha félbehagyták volna, úgy vélem a kövek között ki kellett volna önteni aszfalttal, de ez nem történt meg. Kérdés hogy lehetett így átvenni. Kérném szépen továbbítsák az illetékesek felé, és hozzák szintbe de leg. aszfaltozzák le a réseket.

Köszönettel:
KR

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilosvai Selymes u. 50

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazdátlan terelőelemek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bodnár Bence
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Torontál utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szétesett padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pillangó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére