Megoldott

Kerékpártámaszt foglaló roncs hirdetéses kerékpár

FRISSÍTÉS: 2021.10.25.
FÖRI válasza:
A kerékpár nem alkalmas a közlekedésre, hulladéknak tekinthető. Felszámolása a terület fenntartóját terheli.

----------
FRISSÍTÉS: 2021.10.25.
Bejelentő hozzászólása:
"A hirdetés lemerült a kerékpárról, de maga a kerékpár továbbra is ott maradt. Most még jobban látni, hogy egy roncsról van szó."

--------------------
A VI. kerület Teréz körút 30. előtti egyik kerékpártámaszt hosszú ideje egy roncs kerékpár foglalja el, amelyen hirdetést helyeztek el. Nem hiszem, hogy ez a kerékpártámasz rendeltetésszerű használatának minősül. El kellene onnan távolítani.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 30

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a kerékpárvázat elszállították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek rendezett állapo...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Szemét"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.10.25. Bejelentő hozzászólása: "A hirdetés lemerült a kerékpárról, de maga a kerékpár továbbra is ott maradt. Most még jobban látni, hogy egy roncsról van szó." -------------------- A VI. kerület Teréz körút 30. előtti egyik kerékpártámaszt hosszú ideje egy roncs kerékpár foglalja el, amelyen hirdet...

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A VI. kerület Teréz körút 30. előtti egyik kerékpártámaszt hosszú ideje egy roncs kerékpár foglalja el, amelyen hirdetést helyeztek el. Nem hiszem, hogy ez a kerékpártámasz rendeltetésszerű használatának minősül. El kellene onnan távolítani."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.10.25. Bejelentő hozzászólása: "A hirdetés lemer...

  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A hirdetés lemerült a kerékpárról, de maga a kerékpár továbbra is ott maradt. Most még jobban látni, hogy egy roncsról van szó.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Avar az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kirakott fotel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére