Válaszra vár

Egy darab kábel

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.11.24.:
E.ON:
"Nem E.ON tulajdonú"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FRISSÍTÉS 2021.11.11.:

BDK:
"Nem BDK tulajdonú"

-----

A Lágymányosi-híd budai hídő lejárójánál valószínűleg a közvilágitás elektromos kábele a felszínre került.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Infopark (Pázmány Péter sétány)

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.11.11.: BDK: "Nem BDK tulajdonú" ----- A Lágymányosi-híd budai hídő lejárójánál valószínűleg a közvilágitás elektromos kábele a felszínre került."-ról "FRISSÍTÉS 2021.11.24.: E.ON: "Nem E.ON tulajdonú" -------------------------------------------------------------------------------------------...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő kábelt a helyszínen kollégáink megvizsgálták.
    A bejelentett kábel valójában egy üres, vagy optikával/távközlési kábellel ellátott KPE védőcső, ami nem tár
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!
    Bejelentését megkaptuk! A hiba rögzítéséhez telefonon kellene konzultálnunk (felmerülnek egyéb kérdések, mint például: veszélyeztet jármű vagy gyalogos közlekedést)! Kérem hívj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Lágymányosi-híd budai hídő lejárójánál valószínűleg a közvilágitás elektromos kábele a felszínre került."-ról "FRISSÍTÉS 2021.11.11.: BDK: "Nem BDK tulajdonú" ----- A Lágymányosi-híd budai hídő lejárójánál valószínűleg a közvilágitás elektromos kábele a felszínre került."-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Adatkábel is lehet.. De elküldöm az E.On-nak is! (Elmű utóda)
    Üdv: Zsófi
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ELMŰ-nek el tudátok küldeni, mert a közműtértép szerint vagy az ELMŰ vagy a BDK kábele ez. Mivel nem az utóbbihoz tartozik, ezért vsz. ELMŰ kábelről van szó.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található kábel nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Lelógó légkábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Budai István
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferde fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére