Megoldott

Mi épül itt?

FRISSÍTÉS: 2021.10.25.:
A Budapest Közút válasza:

,,Tisztelt Bejelentő!
A X. kerület, Újhegyi stny. 14.előtti járdán található munkagödörről nincs információnk.
A járdát az Önkormányzat üzemelteti."

---

A képen látható állapot úgy 1 hónapja van.
Ennyi idő alatt a metrólejárat is elkészülne, de itt csak egy tojtoj került a gödör mellé (lehet, tényleg dolgoznak odalent???)
Ronda is, útban is van nemkicsit, nem beszélve a balesetveszélyről amit a fél méternyi járda + busz forgalom okoz az óvoda mellett.

U.i.:
Tényleg elképzelésem sincs mi lehet a gödör oka, ugyanis utoljára 2020-ban volt faltól-falig útfelújítás, ami az itteni közműátvezetést is érintette.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Újhegyi stny. 14

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • X. kerület Kőbánya Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Főtáv Zrt. Üzemzavaros burkolat helyreállítása elkészült.
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    2022 február: újabb hatalmas lépés, immár a kerítéselemeket is elvitte valaki. Lehet, színesfém gyűjtők.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Látványos változás történt: betemetődött a gödör.
    A kerítés és a tojtoj maradt.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A képen látható állapot úgy 1 hónapja van. Ennyi idő alatt a metrólejárat is elkészülne, de itt csak egy tojtoj került a gödör mellé (lehet, tényleg dolgoznak odalent???) Ronda is, útban is van nemkicsit, nem beszélve a balesetveszélyről amit a fél méternyi járda + busz forgalom okoz az óvoda mellett. U.i.: Tényleg elké...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Újhegyi stny. 14.előtti járdán található munkagödörről nincs információnk.
    A járdát az Önkormányzat üzemelteti.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Átjáró Kínába. Vaaagy a tojtoj fölé lesz helyezve. :D
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újabb járda hiba Sütöde utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tavas utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felbontott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Óhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kálló járólapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Pára utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére