Megoldott

Vőfély utcai óvoda- és bölcsőde előtti szemetes ürítése

Az Újbudai Napsugár Óvoda & Dúdoló Bölcsöde közös bejáratánál lévő szemetest egyáltalán nem ürítik. Vőfély utca közepe.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vőfély u. 2

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. november 2., kedd 16:45
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szekeres Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére