Megoldásra vár

Rendszám nélkül

FRISSÍTÉS 2021.10.31.:

"Letelt a 10 nap.... még mindig ott van... várjuk a cselekvést a hatóságtól!"

-----

FRISSÍTÉS 2021.10.19.:

A Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza:
"A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2) bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem rendelkező gépjárművet jogosult elszállítani – előzetes értesítést követően – a közterületről. Megállapítást nyert, hogy a jármű hatósági jelzés nélkül foglalja a közterületet, ezért szélvédőjén az említett értesítést elhelyeztük. A 10 napos határidő elteltét követően a járművet visszaellenőrizzük és amennyiben a közterületet továbbra is hatósági jelzés – és közterület-használati engedély – nélkül foglalja, elszállítással
eltávolítjuk."

-----

Több mint egy éve áll erre felé, műszaki lejárt, biztosítás nincs.
Egyszer már elvontatták a szembe sarokról, mert útban volt az építkezésnél.
Kérjük gondoskodjanak az elszállításról.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gyarmat u. 98

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Plusz egy év...
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A bejelentett gépjármű végrehajtói foglalás alatt áll, az ügyintézése
    folyamatban.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky Ado
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Több mint egy éve áll erre felé, műszaki lejárt, biztosítás nincs. Egyszer már elvontatták a szembe sarokról, mert útban volt az építkezésnél. Kérjük gondoskodjanak az elszállításról."-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.31.: "Letelt a 10 nap.... még mindig ott van... várjuk a cselekvést a hatóságtól!" ----- FRISSÍT...

  • Kórik Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Letelt a 10 nap.... még mindig ott van... várjuk a cselekvést a hatóságtól!
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Ford Escort kombi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Komáromi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére