Megoldásra vár

veszélyes járda és bicikliút

Anonim Járókelő

A Hamzsabégi utat és a Budafoki utat összekötő járdaszakaszon a térkövek - valószínűleg a felszínre törő gyökérzet miatt - kimozdultak; felpúposodó, billegő, mozgó, instabil járdafelületet eredményezve. Ez baleset-/elesésveszélyes közlekedést eredményez ezen a kb. százötven méteres térköves szakaszon a járókelők és a biciklisek számára. Sötétedés után annál inkább is, mivel az útszakasz nincsen kivilágítva és vaksötét. Remélem javítására van lehetőség.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hamzsabégi út 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. november 15., hétfő 11:11
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére