Megoldatlan

Útburkolat jel hiánya

A II. kerület Szilágyi Erzsébet fasornak a Pázsit utca és Házmán utca közötti részén a járdán osztott gyalog- és kerékpárút van kijelölve a közlekedési táblák szerint. Ugyanakkor nincs felfestve a gyalogosokat és kerékpárosokat elválasztó útburkolati jel. Kérem, hogy ezt pótolják.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Budagyöngye

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kintfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budatétény vasútállomás (Campona) (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére