Megoldott

Járda javitas

Augusztus óta nem javítják ki a járdát a 6ik kerület Rózsa utca és Németh László utca sarkán. Babakocsival és kisgyerekkel nem lehet közlekedni itt

Probléma helyszíne
Budapest Rózsa u. 48

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bárdi Maja hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illztékesek megoldottak és vissza állították a járdát köszönöm
  • Bárdi Maja visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bárdi Maja!

    A távközlési szolgáltató tájékoztatása szerint az akna kiépítését a mai napon befejezik, a burkolat helyreállítását péntekig elvégzik.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros VI. kerület...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Bárdi Maja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda mélyülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jeges út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ezüsthegy utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Jeges

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Kelenföld vasútállomás M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére