Megoldásra vár

Sèrült kidölt villamossági doboz

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2021.10.19 BDK válasza:
"Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található villamossági doboz nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú, forgalomtechnika kismegszakítói vannak benne."
----------------------
Kidölt villamossági doboz!

Probléma helyszíne
Budapest 99

Hozzászólások

  • Soós Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Maglódi út - Sibrik Miklós út - Venyige u. csomópontban észlelt, sérült elektromos szekrénnyel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelett...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Kidölt villamossági doboz!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.10.19 BDK válasza: "Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található villamossági doboz...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közvilágítás"-ról "Közművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található villamossági doboz nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú, forgalomtechnika kismegszakítói vannak benne...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére