Megoldott

Megsüllyedt elzáró

Anonim Járókelő

XIX.Rákóczi utca 162 elött a Gázművek elzárója megsüllyedt. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Rákóczi u. 162

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/91162/megsullyedt-elzaro

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudfro
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Közműjelző tábla letörése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Csenger utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közmű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Oktogon (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétesett a doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére