Megoldott

Papír karton hulladék a Bécsi úton

Valószínű egy teherautóról esett le az útra nagyobb mennyiségű papír karton doboz hulladék a Bécsi úton a belváros irányába.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 258

Hozzászólások

  • Reith Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett papírhulladékot elszállították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek ti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Szabo Gabor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gusztustalan a terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Tele a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ányos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gusztustalan a megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére