Megoldásra vár

Béke tér akadálymentesítés

Anonim Járókelő

Tisztelt jarokelo.hu!

Feleségem kerekesszékes, és a XVIII. kerület Béke tér kereszteződésében a közlekedés nem kivitelezhető számára, mert a járdaszegélyek nem megfelelő állapotúak, illetve nem süllyesztettek. Emiatt az Üllői úton való átjutás segítség nélkül nem megoldható számára.
Ebben az ügyben kérjük szíves segítségüket!

Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pestszentlőrinc

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyesen: XVIII. kerület.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rossz állapotú csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akadály a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vidámvásár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére