Válaszra vár

Elhagyott Seat

Több hónapja elhagyott Seat foglalja a Fogadó utca (Bp., 1107, Kőbánya) kevés parkolóhelyének egyikét.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Ceglédi út 28a

Hozzászólások

  • Soós Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Daewoo 3.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Daewoo 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Daewoo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére