Megoldatlan

Elhagyott Daewoo 3.

Több hónapja elhagyott Daewoo foglalja a kevés parkolóhely egyikét a Fogadó utcában (Bp., 1107, Kőbánya).

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Ceglédi út 28a

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A jelzett gépjármű közterületről történő elszállításának a jogszabályi feltételei nem állnak fenn.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Kőbányai Közterület-felügyelet részére megküldött bejelentésével kapcsolatban a mellékelt iratban foglaltak szerint tájékoztatom.

    Üdvözlettel,

    Barta Sándorné
    adminisztrátor
    Buda...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki, szabálytalanul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére