Megoldatlan

Elhagyott Daewoo 2.

A kevés parkolóhely egyikét egy hónapja elhagyott Daewoo foglalja el a Fogadó utcában (Bp. 1107, Kőbánya).

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Ceglédi út 28a

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy év műszakija van.
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki, szabálytalanul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére