Válaszra vár

Illemhely-hiány

FRISSITÉS:
Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.
2021. november 11.
A válaszukban az szerepel, hogy részükről megoldva, két hete valóban kipucolták, de a Koszorúslány utcát nem "bántották". A bejelentésben ez is szerepel. Egy 2021.07.06. keltezésű esetben jelzett üvegszilánkok, köszönik szépen, még mindig ott napoznak.
csatolok képeket a mai állapotról.

---

FRISSITÉS:
Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.
2021. november 10.
Tisztelt Jarokelo.hu!

Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 91099 sorszámú, „Illemhely-hiány” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyekre az alábbi tájékoztatást adjuk:
A terület fertőtlenítő takarítását a BKM NZrt. FKF Köztisztasági Divíziója ismételten elvégezte.

---

A koszorúslány utcai szabadtéri illemhely ismét megtelt.

A Koszorúslány utca járda része szemetes, csikkek mindenhol, a fal tövében növényzet burjánzik.

A kérdésre, hogy miért is nincsen egyetlen nyilvános illemhely sem erre a napi tizenegynéhányezer emberre, továbbra sem válaszolt még egyetlen illetékes sem.

illetékes:
Főpolgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Főosztály

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a Koszorúslány utca takarítását elvégezték.

    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.

    Tiszte...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A koszorúslány utcai szabadtéri illemhely ismét megtelt. A Koszorúslány utca járda része szemetes, csikkek mindenhol, a fal tövében növényzet burjánzik. A kérdésre, hogy miért is nincsen egyetlen nyilvános illemhely sem erre a napi tizenegynéhányezer emberre, továbbra sem válaszolt még egyetlen illetékes sem. illetékes...

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak az első kép aktuális, de az is elég.....
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A válaszukban az szerepel, hogy részükről megoldva, két hete valóban kipucolták, de a Koszorúslány utcát nem "bántották". A bejelentésben ez is szerepel. Egy 2021.07.06. keltezésű esetben jelzett üveg...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 91099 sorszámú, „Illemhely-hiány” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyekre az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A terület fe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 118089 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére