Válaszra vár

Parkolási káosz

A XIV. kerület Újvidék tér környékén mindenhol parkolnak. Mármint konkrétan mindenhol - zöldterületen, járdán, kereszteződésben, mindenhol.

A környék egy fizetős parkolási zóna határán van, amióta a fizetős parkolás életbe lépett, azóta gyalogosan is alig lehet közlekedni. Több esetben meg se lehet közelíteni pl. az általános iskolát, csak szabálytalanul, mert teleparkolják a járdát és a kereszteződéseket az emberek.

Több ellenőrzést szeretnénk a környéken, mert nagyon veszélyes így gyalogosan közlekedni, főleg kisgyerekesként. Ennél még az is jobb lenne, ha minden környező utca a fizetős zónához tartozna. :(

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újvidék u. 11

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy kerékbilincs már kikerült, itt ilyen eddig nem volt látható.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Zoltán Székely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Leparkolva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megállni tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Új parkolási szokások

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére