Megoldatlan

Olvashatatlan utcanévtábla Mars utca

FRISSÍTÉS:
Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.
2022. május 19.
Nem történt semmi sajnos.
Korábban állítólag 3 hónapos átfutási időt ígértek.......

---

FRISSÍTÉS: 2021.11.03.
A csepeli Városgazda válasza:
"Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk előjegyzésbe vette a bejelentésben megjelölt utcanévtáblák pótlását. A további ügyintézésig és a munka elvégzéséig szíves türelmét kérjük."

---

Csepelen, az Űrhajós utca - Mars utca sarkán olvashatatlan az utcanév tábla.
Kérném a Csepeli Városgazda értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Űrhajós u. 10

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Zöld Zotya visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Zotya, kérem türelmedet. Az illetékes levelében az szerepel, hogy a nyár folyamán a tábla cseréje megvalósul, várjunk rá.
    Üdvözlettel a Járókelő csapat nevében: Garami Marika
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Augusztus 1-jén készült kép szerint nem történt semmi. Kérném a Csepeli Városgazdát megsürgetni.
    Köszönöm.
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/2633/1/2022/V3

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.11.03. A csepeli Városgazda válasza: "Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk előjegyzésbe vette a bejelentésben megjelölt utcanévtáblák pótlását. A további ügyintézésig és a munka elvégzéséig szíves türelmét kérjük." --- Csepelen, az Űrhajós utca - Mars utca sarkán olvashat...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Csepelen, az Űrhajós utca - Mars utca sarkán olvashatatlan az utcanév tábla. Kérném a Csepeli Városgazda értesítését. Köszönettel."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.03. A csepeli Városgazda válasza: "Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk előjegyzésbe vette a bejelentésben megjelölt utcanévtáblák pótlá...

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt semmi sajnos.
    Korábban állítólag 3 hónapos átfutási időt ígértek.......
  • Zöld Zotya visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/5275/1/2021/V3

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk előjeg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás közterület- tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mázoló utca hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Csille utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére