Megoldott

Zöldhulladék Szabadság utca

Csepelen, a Szabadság utca - Merkúr utca találkozásánál gyűlik a zöldhulladék.
Kérném a Csepeli Városgazdát értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság u. 9

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5299/1/2021/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben megjelölt helyszínen található zöldhulladékot elszállította.

    Üdvözlette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Védgát utca szokásos szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a panel mögött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Táncsics Mihály utca
  Vissza az oldal tetejére