Megoldott

Hiányzó járda

Anonim Járókelő

Kőbánya-Kispest vasútállomás és a Robert Bosch utca között a gyalogosközlekedés jelenleg nem megoldott, balesetveszélyes. A korábbi járdát részben lezárták, elbontották, a sárban vagy az autók között lavírozva lehet haladni. A munkaterületen két hónapja semmilyen haladás nem figyelhető meg, így a lezárás értelme is kérdéses. Célszerű lenne legalább az úttest szélén egy sártól letisztított sávot elkeríteni a gyalogosok részére, legjobb megoldás egy állandó járda kiépítése lenne az utca vasút felőli oldalán.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Vaspálya u. 58

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves István!

    Köszönjük a jelzést, az intézkedést a Kivitelező cég megtette. Újra igazította a korlátokat, valamint a gyalogos forgalom útvonala táblázásra került.
    Ezentúl nagyobb figyelmet fordítun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bernadett!

    Kérem az alábbi bejelentésben felvetettet problémák kivizsgálását, a szükséges intézkedések megtételét, ennek megtörténtéről a tárgyra történő hivatkozással a bejelentő (budapest@ja
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére