Megoldott

Erzsébet híd sokadjára

Az Erzsébet hídon a pesti oldalon található , villamos-felsővezeték feletti üveglapokat összefújták, kérem, szíveskedjenek lemosni.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Erzsébet híd 79

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolítottuk.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.

    Tisztelettel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    pontos helyszín
  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Firkák a Podmaniczky téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Podmaniczky Frigyes tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Deák Ferenc tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fővám tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére