Megoldott

Sérült korrózióvédelmi berendezés

Kérem a Gázművek értesítését a burkolat javítása céljából.
https://www.google.com/maps/@47.4962519,19.0723843,3a,75y,248.06h,67.36t/data=!3m6!1e1!3m4!1sTc1P7lsSU6O0iGalO6eefA!2e0!7i13312!8i6656
Intézkedést megköszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Csokonai u. 10

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/90994/serult-korroziovedelmi-berendezes

    [https://d1mkxvwt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Közműjelző tábla letörése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Csenger utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közmű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Oktogon (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétesett a doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére