Megoldott

Balesetveszélyes járda

Felkunkorodik a javítás.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gyarmat u. 19

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállítva
  • Horváth István visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu.!

    Mellékelten küldjük a válaszainkat.

    Üdvözlettel

    Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu.!

    Mellékelten küldjük a válaszainkat.

    Üdvözlettel

    Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rendezetlen/szemetes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Két nagyobb botlasztó göröngy a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Istvánffy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felbontott (elfelejtett?) járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére