Megoldásra vár

Hiányzó poller

Anonim Járókelő

Innen eltűnt egy pakolásgátló poller,így szabad az út a járdára,amit ki is használnak. Jó lenne pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 78

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Bejelentést köszönjük. A helyreállítási igényt listánkba felvesszük. Idei évi programunk összeállítása és megrendelése már lezárult, a szűkös anyagi f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére