Megoldott

Elhagyott jármű

Nincs rajta rendszám

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bölcsőde u. 10

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A gépjármű elszállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky Adolf utca 36.
    +36 1 211 2233
    Fax:+36 1 211 2250
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott akkor.
  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves András!

    Múlt hónap végén. Sajnos csak most volt időm beküldeni a jelentést.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves István!Ez a kép mikor készült?Innen egy ilyen típust nemrég elvittek.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Autóroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bonyhádi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére