Megoldásra vár

Járdán elesés veszélye

Anonim Járókelő

a járda burkolata veszélyesen repedezett lyukacsos

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bihari u. 15

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ez lépcső lenne?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér) (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Aszfaltozás elmaradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kápolna utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére