Megoldott

Fekália a Moszkva téren

A Széll Kálmán téri villamos aluljáró járdáján egy hete díszeleg egy kupac emberi ürülék a hozzá mellékelt dokumentumokkal együtt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg elvitték. Mondjuk nagynyomású mosóval le lehetne takarítani egyszer, mert egy kis lenyomat még maradt, meg a festéket is lemarja a falról a karbamid.
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen az ürüléket feltakarították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterülete...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Érmelléki utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemeteszsákok Völy utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Heinrich István utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhanyagolt zöldterület, járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére