Megoldott

Építési törmelék

Anonim Járókelő

Beton kövek a fa körül. Google szerint már legalább 2019 óta.
Kérem elszállítani, a fa is örülni fog neki.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rozsnyó köz 3

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. október 21., csütörtök 14:41
    Címzett: Hegyi Beatrix
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lekopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére