Megoldásra vár

Sérült elem

Tisztelt Budapest Közút!
A Villányi út - Budaörsi úti aluljáróban a lépcsőnél sérült egy csempe elem.
Kérem lehetőségükhöz mérten javítsák, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 15

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090769 számú bejelentésben szereplő Budapest XI. kerület Budaörsi út - Villányi út kereszteződésében található gyalogos aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kis pótlás. Mind a két lejáratnál ugyanígy hiányzik a csempe. Így mind a két helyen kérem a pótlását :)
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére