Válaszra vár

kerékbilincs

Anonim Járókelő

Kerékbilincset kaptam a Budapest, IX. Közraktár u. 18-22. előtt. Van 1 megállni tilos tábla (ezt a fáktól alig látni), alatta 40m. A Kinizsi u. sarkától visszafelé 5 mre viszont van 1 teljesen jól látszódó parkolóhely felfestés, elejével végével. A megállni tilos táblától 36 lépés a felfestett parkolóhelyig, tehát eléggé zavaró, vezetés közben nehezen állapítható meg a 40m. Ráadásul közben 1 autókiálló miatt sárga felfestés is van, amely a a felfestett parkolóhely előtt már jóval megszűnik. Úgy tűnik, ez egyszerűen csapda, pénzbehajtási akció része. Természetesen kifizettem a büntetést, mert valóban 40 m-en belül parkoltam, persze a parkoló órát is elindítottam, de szeretném, hogy mások ne essenek bele ebbe a "csapdába".

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 18

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére a tárgyban jelzett hivatkozási számon továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/3601-2/2021 ügyszámú levelünket.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére