Megoldott

Rozsdás, kidőlt tábla

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen egy rozsdás, félig kidőlt tábla található. Kérjük a tulajdonost, javítsa ki a táblát, vagy funkció nélküliség esetén bontsa el azt!

Pontos helyszín:
47.59978599488476, 19.067722343574538

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 291

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/90700/rozsdas-kidolt-tabla

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudf
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A gázvezetéket jelöli. Volt régen egy másik is szerintem, de már nincs meg. Egyáltalán nem érdekli a gázműveket a környék. A nem messze lévő telepük is teljesen lepusztult és a korábbi tűzeset nyomait...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Festést igényel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Hadak útja (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Békásmegyer H aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére