Megoldott

Tisztításra, javításra szoruló aluljáró

FRISSÍTÉS 2022.02.01.:
A probléma ismételten fennáll.

---------------

Tisztelt Illetékes!
A Budaörsi út, Villányi út-nál lévő aluljáró graffiti mentesítendő, nagyon csúnyán néz ki és nem hívogató, a padló sem.
Kérem tisztítását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út / Villányi út

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes. Pedig a fotót aznap készítettem. Akkor valaki megelőzte az fkf-et? Legyen megoldott.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fenti címet a tegnapi napon megtekintették munkatársaink, de a panaszban jelzett problémát nem észlelték. Kérjük, fotózza le a problém...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Budaörsi út, Villányi út-nál lévő aluljáró graffiti mentesítendő, nagyon csúnyán néz ki és nem hívogató, a padló sem. Kérem tisztítását, köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.02.01.: A probléma ismételten fennáll. --------------- Tisztelt Illetékes! A Budaörsi út, Villányi út-n...

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tartott sokáig. :(
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes. Szép lett.
  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő graffitiket eltávolították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterülete...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Telefon fülke rongált állapotú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Büdös Csatorna szag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére