Megoldásra vár

Gyakran eltorlaszolt parkoló bejárat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.01.07.

Bejelentő hozzászólása:
"Tisztelt cím,
A helyzet változatlan november óta!
Heti rendszerességgel keseríti meg a felfestés hiánya az itt lakók életét. Ma is eltorlaszolta a kijáratot egy autó, így a szomszédom nem tud gyógyszertárba menni.

A kihelyezett tábla sincs látható helyen. Ha a bealló bal oldalán lenne sokkal jobban szembetűnő lenne.

Kérem az ügy mihamarabbi felúlvizsgálását.
Csatolt képeket szemléltetve van a probléma.

Tisztelettel,
H.Linda"

---

Tisztelt Cím,

Egy kérdéssel fordulok Önökhöz, a "1214 Bp. Orion utc 7. szám" lakóinak nevében.
A háztömbünk elött van egy parkoló rész, aminek a ki és bejáratát rendszeresen elállják figyelmetlen sofőrök.
Tiszteletteljes kérésünk az lenne, hogy amennyiben van rá mód, legyenek kedvesen a behajtási elött felfesteni úgy az utat, hogy mindenki számára egyértelmű legyen, hogy ott tilos megállni.
(Pár napja is voltak kint a rendőrök, mert véletlen odaállt valaki, így egy teljes napig nem lehetett kimenni, vagy épp beparkolni.)

Csatolok képeket.
Várom mielöbbi szíves visszajelzésüket, a probléma orvoslásával kapcsolatban.

Tisztelettel,
H. Linda

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Orion u. 7

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XXI. kerület Orion utcai parkolással bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük bejelentését, a forgalmi rend módosításáról, és a felhajtó előtt a megállási tilalom
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Cím, Egy kérdéssel fordulok Önökhöz, a "1214 Bp. Orion utc 7. szám" lakóinak nevében. A háztömbünk elött van egy parkoló rész, aminek a ki és bejáratát rendszeresen elállják figyelmetlen sofőrök. Tiszteletteljes kérésünk az lenne, hogy amennyiben van rá mód, legyenek kedvesen a behajtási elött felfesteni úgy...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt cím,
    A helyzet változatlan november óta!
    Heti rendszerességgel keseríti meg a felfestés hiánya az itt lakók életét. Ma is eltorlaszolta a kijáratot egy autó, így a szomszédom nem tud gyógys...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lehel utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére